Kontakta oss

Adress
Malmö Ideella, Nobelvägen 21, 214 29  Malmö
E-post: info@malmoideella.se

Organisationsnummer: 846001-7109
PIC: 898717611 (old)
OID: E10214414
Bankgiro: 5145-8313

Prenumerera på vårt nyhetsbrev här http://eepurl.com/dt_6IT 

 

Verksamhetsledare 

Ivar Scotte
0763-23 33 40
ivar@malmoideella.se

 

 

 

 

Föreningscenter Nobel21 – konferens och verksamhetsutvecklare

Jeanette Berga
0763- 28 78 39
jeanette@malmoideella.se

 

 

 

 

Föreningscenter Nobel21 – husvärdinna och koordinator

Luul Ali Hassan
luul@malmoideella.se

 

 

 

 

 

Strategisk rådgivare

Lari Pitkä-Kangas

Lari Pitkäkangas
lari@malmoideella.se

 

 

 

 

Engagemang i Malmö och NAD stöd & info

Mikael Johansson

Mikael Johansson
0729-99 83 77
mikael@malmoideella.se

 

 

 

Samordnare Tidiga Insatser för Asylsökande och NAD match

Afzal Sangin
0700-19 06 95
afzal@malmoideella.se

 

 

 

 

Rådgivare för ungdom och europeiskt partnerskap

Asif Khan
asif@malmoideella.se

 

 

 

Malmö Tillsammans
Personal – Malmö Tillsammans 

Nils Phillips

projektledare

nils@malmoideella.se 

 

 

 

 

Suzanne Hedström Hellberg

projektekonom

suzanne@malmoideella.se 

 

 

 

 

Sandra Qvarfordt 

kommunikatör 

sandra@malmoideella.se 

 

 

 

Kontaktperson (Malmöandan)
Verenice Bengtsson  
0760-28 33 68
verenice.bengtsson@malmoandan.se

Kontaktperson (Föreningspool Malmö)
Linda Attin
0793-21 22 52
info@foreningspoolmalmo.se

Kontaktperson (KC Kompetenscenter)
Olle Möller
0708-99 55 37
olle.moller@kckompetenscenter.se