Kontakta oss

Adress
Malmö Ideella
Nobelvägen 21
214 29  Malmö

E-post: info@malmoideella.se

Organisationsnummer: 846001-7109
PIC: 898717611 (old)
OID: E10214414
Bankgiro: 5145-8313

Verksamhetsledare och samordnare Malmöandan

Ivar Scotte
0763-23 33 40
ivar@malmoideella.se

Föreningscenter Nobel21 – konferens och verksamhetsutvecklare

Jeanette Berga
jeanette@malmoideella.se

Föreningscenter Nobel21 – husvärdinna och koordinator

Luul Ali Hassan
luul@malmoideella.se

Föreningsakuten Malmö och Strategisk rådgivare

Lari Pitkä-Kangas

Lari Pitkäkangas
lari@malmoideella.se

Engagemang i Malmö och NAD stöd & info

Mikael Johansson

Mikael Johansson
0729-99 83 77
mikael@malmoideella.se

Samordnare Tidiga Insatser för Asylsökande och NAD match

Eva G Kinali
0760-26 03 76
eva@malmoideella.se

Rådgivare för ungdom och europeiskt partnerskap

Asif Khan
asif@malmoideella.se

Kontaktperson (Föreningspool Malmö)
Linda Attin
0793-21 22 52
info@foreningspoolmalmo.se

Kontaktperson (KC Kompetenscenter)
Olle Möller
0708-99 55 37
olle.moller@kckompetenscenter.se